Tornado Marchewkowe w świetlicy szkolnej

tornadomarchewkowe

To był niezapomniany tydzień w świetlicy szkolnej! Wreszcie nadszedł czas, aby podsumować nasze marchewkowe przygody, a dziś zawody były absolutnie fenomenalne! Nie tylko mogliśmy cieszyć się różnorodnym sprzętem świetlicowym, ale też mieliśmy okazję wykorzystać nasze ukochane warzywo - marchewkę!
Wspaniałe warunki pogodowe sprawiły, że atmosfera była jeszcze bardziej elektryzująca. Na boisku szkolnym, w promieniach słońca, odbywały się emocjonujące wyścigi rzędów berek oraz biegi na czas. To było coś niesamowitego - dzieciaki przepełnione energią, ścigające się i dopingujące się nawzajem przy każdym kroku. To właśnie ta aktywność sprawiła, że ten tydzień był tak niezapomniany.
Nie tylko uczestniczyliśmy w zabawach, ale również czerpaliśmy z nich mnóstwo radości i uczyliśmy się, jak ważna jest zdrowa aktywność fizyczna. Nie możemy się doczekać, aby znowu spotkać się na kolejnych takich wydarzeniach!