XXI Dzień Pamięci o Holokauście

dzienpamieciW czwartek, 11 czerwca w DDK odbył się XXI Dzień Pamięci o Holokauście, w ramach którego Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego zorganizował m.in. konkurs recytatorski oraz konkurs wokalny. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice i jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w obu konkursach odniosły sukcesy - w konkursie recytatorskim, w którym brało udział aż 25 uczestników ze szkół podstawowych, Judyta Kądzielawa z klasy 7c zdobyła I miejsce, natomiast Magdalena Sytoń z klasy 8a otrzymała wyróżnienie. W konkursie wokalnym zwyciężyła Zofia Ciećko z klasy 6a, natomiast III miejsce zajęła Laura Kądzielawa z klasy 5c. Serdecznie gratulujemy!