^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień czwarty, turnus pierwszy.

Po śniadaniu wyruszyliśmy w podróż na spotkanie z historią do Walimia. Pan przewodnik oprowadził nas po Sztolniach Walimskich, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. To była wspaniała lekcja historii - trudna, zawiła i prawdziwa. W czasie kolacji stworzyliśmy strefę kibica, oglądaliśmy mecz, był popcorn i pizza. Wieczorem rozpoczęliśmy wstępnie się pakować, gdyż już jutro czeka nas powrót do domu.

Galeria

A.Lichorobiec, D.Gubernat-Mikos, R.Nadolska,K.Banaś

Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień piąty, turnus pierwszy.

Po dlugiej podróży szczęśliwie wróciliśmy do domów. W drodze powrotnej zwiedzaliśmy Twierdzę Kłodzko. Po tym wspólnie spędzonym czasie mamy wiele pięknych wspomnień, pamiątek
i zdjęć, dzięki którym przyjemnie będziemy wspominać ten czas.

Galeria

A.Lichorobiec, D.Gubernat-Mikos, R.Nadolska,K.Banaś

Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień trzeci, turnus pierwszy.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy bardzo aktywnie. Spacerowaliśmy pięknym szlakiem Parku Narodowego Gór Stołowych oraz zwiedziliśmy niezwykły skalny labirynt. Ogromne górotwory wyrzeźbione przez naturę zadziwiały swoim pięknem i dostojnością wprawiając nas
w zachwyt. Nie był to koniec atrakcji tego dnia gdyż wieczorem wspólnie bawiliśmy się podczas grilla. Ukoronowaniem była fantastyczna zabawa dyskotekowa przy akompaniamencie akordeonu p. Kamila.

Galeria

A.Lichorobiec, D.Gubernat-Mikos, R.Nadolska,K.Banaś

Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień drugi, turnus pierwszy.

Ooo... poranek powitał nas ciepłym czerwcowym deszczem lecz w oddali było widać błękit nieba, który zwiastował pogodę. Przed południem odwiedziliśmy Muzeum Zabawek, gdzie zobaczyliśmy zabawki naszych dziadków i nie tylko. Podczas zajęć warsztatowych samodzielnie zrobiliśmy regionalną drewnianą zabawkę. Po obiedzie byliśmy w Kaplicy Czaszek jedynej takiej w Polsce. Później udaliśmy się na spacer przepięknymi alejkami Parku Zdrojowego, zjedliśmy przepyszne lody i odpoczęliśmy w cieniu palm zasłuchani w szum kudowskiej fontanny.

Galeria

A.Lichorobiec, D.Gubernat-Mikos, R.Nadolska,K.Banaś

Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień pierwszy, turnus pierwszy.

Po bardzo dłuuuugiej... podróży dotarliśmy do naszego pierwszego celu, którym była Kopalnia Złota w Złotym Stoku. Choć wszyscy byliśmy delikatnie zmęczeni drogą z wielką radością ruszyliśmy w podziemną trasę z nadzieją odnalezienia chociaż grama złota. Niektórym się poszczęściło i znaleźli 1 złoty.

Galeria

A.Lichorobiec, D.Gubernat-Mikos, R. Nadolska, K. Banaś

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.