^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zastępstwa

 

 

  • ZASTĘPSTWA STAŁE

    na czas nieobecności Pani Katarzyny Liro

    od dn. 22.10.2018 r.

    Poniedziałek

    5l – 4a chł. – p. Małgorzata Wódka 

    Opieka świetlicowa:

    12.30 – 13.30 – p. Renata Klimek 

    13.30 – 14.30 – p. Jadwiga Wróbel

    14.30 – 15.30 – p. Małgorzata Gawlik

    15.30 – 16.30 – p. Małgorzata Gawlik

    Wtorek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Renata Klimek, zamiast 3a, 3a przeniesiona na 5l w czwartek

    12.30 – 13.30 – p. Lucyna Wróbel 

    13.30 – 14.30 – p. Teresa Giza 

    14.30 – 15.30 – p. Jadwiga Miś 

    Środa

    5l – 4a dz. – p. Krzysztof Krakowski 

    Opieka świetlicowa:

    10.30 – 11.30 – p. Jadwiga Miś 

    12.30 – 13.30 – p. Lucyna Wróbel 

    13.30 – 14.30 – p. Lucyna Wróbel 

    14.30 – 15.30 – p. Małgorzata Gawlik 

    Czwartek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Teresa Giza 

    12.30 – 13.30 – p. Jadwiga Wróbel

    13.30 – 14.30 – p. Diana Dyda

    14.30 – 15.30 – p. Diana Dyda

    Piątek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Anna Krawczyk 

    12.30 – 13.30 – p. Anna Krawczyk 

    13.30 – 14.30 – p. Jadwiga Wróbel

    Zajęcia rewalidacyjne – p. Katarzyna Grabka 

    Zajęcia z oligofrenopedagogiem – p. Marzena Rzepka 

  • ZASTĘPSTWA STAŁE

    na czas nieobecności Pani Justyny Wajda

    od dn. 19.11.2018 r.

    Poniedziałek

    1l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos

           3l – 1b p. Anna Fido

    2l – ŚZI przeniesiona na 1l we wtorek – p. Dariusz Chrabąszcz 

    3l – 4e p. Małgorzata Wódka 

    4l – 4e p. Marzanna Pikul 

    Wtorek

    1l – 4e p. Marzanna Pikul

         1l – 4e w środę p. Małgorzata Wódka 

    2l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos 

         3l – 1b w środę p. Anna Fido 

    3l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos

           3l – 1b w czwartek p. Anna Fido

    4l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos

           3l – 1b w piątek p. Anna Fido 

    6l – 4e dz. kończą po 5l, lekcja przeniesiona na 6l w czwartek – p. Krzysztof Krakowski

    7l – 8a p. Krzysztof Krakowski 

    Środa

    1l – 1b p. Anna Fido 

    2l – 1b p. Anna Fido 

    3l – 2b p. Małgorzata Wódka 

    4l – 4e p. Marzanna Pikul

           1l – 4e w piątek p. Małgorzata Wódka 

    5l – ŚZI p. Dariusz Chrabąszcz 

    6l – 4e chł. kończą po 5l, lekcja przeniesiona na 6l w piątek – p. Krzysztof Krakowski 

    Czwartek

    3l – 3b p. Teresa Giza 

    4l – 1b p. Anna Fido 

    5l – 4e p. Małgorzata Wódka 

    7l – 8a p. Krzysztof Krakowski 

    Piątek

    5l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos

           4l – 1b p. Anna Fido 

  • Zastępstwa w dn. 07.12.2018 r. (piątek)

    Pani Wioletta Zych

    5l – 6a p. Krzysztof Krakowski 

    7l – 7b dz. p. Paweł Mikos

    4b kończy po 5l

    Dyżur za:

    p. Wiolettę Zych, p. Anna Piotrowska

  • Zastępstwa w dn. 10.12.2018 r. (poniedziałek)

    W dn. 08.12.2018 r. do 11.12.2018 r. uczniowie wyjeżdżają na narty do Poronina. Opiekę sprawują: p. Konrad Wajda, p. Lucyna Furga, p. Renata Świątkowska – Wrona.

    Pani Renata Świątkowska – Wrona

    3l – 5ab dz. p. Tomasz Łabędź

    4l – 3aG dz. p. Danuta Kłos – Kufel 

    5l – 4a dz. kończą po 3l

    6l – 4a dz. kończą po 3l

    Pani Lucyna Furga

    4l – 3aG chł. p. Danuta Kłos – Kufel

    5l – 5d chł. kończą po 4l

    6l – 5a kończy po 5l

    7l – 3aG dz. kończą po 6l, dz. z Nieczajnej Górnej, opieka świetlicowa, p. Kamil Banaś

    Pani Małgorzata Gawlik

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 p. Kami Banaś

    12.30 – 13.30 p. Kamil Banaś

    13.30 – 14.30 p. Jadwiga Miś

    14.30 – 15.30 p. Jadwiga Miś

    15.30 – 16.30 p. Jadwiga Miś 

    Pani Katarzyna Pikul

    1l – 5b rozpoczyna o 8.55

    2l – 1b p. Dorota Gubernat – Mikos

    3l – 2a p. Małgorzata Panek – Sojka

    4l – 4a dz. kończą po 3l

    5l – 1a kończy po 4l

    Pani Wioletta Zych

    3l – 6a p. Krzysztof Krakowski 

    4l – 4b p. Krzysztof Krakowski 

    5l – 6a dz. p. Paweł Mikos 

    6l – 4c dz.

    Dyżur za:

    p. Lucynę Furga, p. Justyna Bieś

    p. Katarzynę Pikul, 3, 4 przerwa p. Jadwiga Wróbel

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.