^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Zastępstwa

 

Zastępstwa w dn. 27.09.2021 r. (poniedziałek)

Klasa 3c i 3d wyjeżdża na wycieczkę szkolna do Grybowa. Opiekę nad uczniami sprawują: p. Renata Klimek, p. Anna Krawczyk, p. Lucyna Furga.

Pani Katarzyna Wójcik

2l – 4a p. Małgorzata Wódka, 4a rozpoczyna o 8.55

3l – 5c p. Diana Dyda, 5c rozpoczyna o 8.55

4l – 5a p. Marta Smolicha, 5a rozpoczyna o 8.55

Pani Lucyna Furga

1l – 7b rozpoczyna o 8.55

2l – ZŚK w 3d – wycieczka

3l – 3c – wycieczka

4l – 3a kończy po 3l

5l – 3b kończy po 4l

Pani Anna Krawczyk

Oddziały przedszkolne;

13.30 – 16.00 p. Dorota Gubernat – Mikos

16.00 – 16.30 p. Dorota Gubernat – Mikos       

Pani Monika Guzik – Skirzyńska 

3l – 4b p. Małgorzata Wódka, 4b rozpoczyna o 9.50

4l – 4b p. Danuta Pikul, 4b rozpoczyna o 9.50

5l – 7e p. Anna Fido, 7e rozpoczyna o 8.55

6l – 8a p. Bożena Soja, 8a rozpoczyna o 8.55

7l – 8a p. Hermina Klimaj – Guła

Dyżur za:

p. Annę Krawczyk – 1 przerwa p. Małgorzata Krok / 2 przerwa p. Renata Nadolska / 3, 4 przerwa p. Katarzyna Pikul

p. Renatę Klimek – p. Małgorzata Panek – Sojka

p. Lucyna Furga – p. Tomasz Łabędź

 

Zastępstwa w dn. 28.09.2021 r. (wtorek)

Klasy 6a i 6b wyjeżdżają na wycieczkę szkolną do Krakowa. Opiekę nad uczniami sprawują: p. Klara Wąż, p. Diana Dyda, p. Ewa Kmieć, p. Katarzyna Grabka.

W dniu dzisiejszym dla uczniów kl. 1- 3 będą wykonywane zdjęcia.

Pani Klara Wąż

1l – 8d chł. rozpoczynają o 9.50

2l – 6a chł. wycieczka

3l – 5b p. Paweł Mikos

4l – 6a dz. wycieczka

5l – 7d p. Kamil Banaś, 7d rozpoczyna o 8.55

6l – 8d dz. p. Wioletta Koszek

Pani Diana Dyda 

1l – 4c p. Sławomir Bator

2l – 5c rozpoczyna o 9.50

3l – 6b wycieczka

Pani Ewa Kmieć

1l – 5c chł. rozpoczynają o 9.50

2l – 7c p. Anita Nowak – doradztwo zawodowe 

3l – 4a chł. p. Renata Świątkowska – Wrona

5l – 7a dz. p. Lucyna Furga

6l – 5c dz. kończą po 5l

Pani Katarzyna Grabka

zajęcia odwołane

Pani Katarzyna Wójcik

2l – 5b p. Małgorzata Gawlik

3l – ZŚK w kl. 4b – zajęcia z klasą

4l – 8a p. Zbigniew Soja

5l – 5a p. Sławomir Bator

Pani Monika Guzik – Skirzyńska

1l – 4b rozpoczyna o 8.55

3l – 8a p. Bożena Soja

4l – ZŚK w kl.8c – zajęcia z klasą

5l – 8c p. Bożena Soja

6l – 8c p. Bożena Soja, 8c kończy po 6l

Pan Dariusz Chrabąszcz

1l – 8a rozpoczyna o 8.55

2l – 7d p. Beata Chmielewska

3l – 5c p. Beata Chmielewska

4l – 5b p. Dorota Wielgus

Pan Konrad Wajda

1l – 5b rozpoczyna o 8.55

2l – 8d rozpoczyna o 9.50

3l – 7a p. Anita Nowak – doradztwo zawodowe 

4l – 5a p. Paweł Pisarski

Pani Małgorzata Krok 

3l – 1a p. Anna Krawczyk 

4l – 1b p. Ewa Więcek

5l – 5c kończy po 4l

Dyżur za:

p. Małgorzatę Krok – p. Anna Krawczyk

p. Dianę Dyda – p. Danuta Kłos – Kufel

p. Monikę Guzik – Skirzyńską – p. Anna Piotrowska

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.