^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Zastępstwa

 

  • ZASTĘPSTWA STAŁE

    na czas nieobecności Pani Katarzyny Liro

    od dn. 11.02.2019 r.

    Poniedziałek

    5l – 4a chł. – p. Małgorzata Wódka 

    Opieka świetlicowa:

    12.30 – 13.30 – p. Renata Klimek 

    13.30 – 14.30 – p. Jadwiga Wróbel

    14.30 – 15.30 – p. Małgorzata Gawlik

    15.30 – 16.30 – p. Małgorzata Gawlik

    Wtorek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Renata Klimek

    12.30 – 13.30 – p. Lucyna Wróbel 

    13.30 – 14.30 – p. Teresa Giza 

    14.30 – 15.30 – p. Jadwiga Miś 

    Środa

    5l – 4a dz. – p. Krzysztof Krakowski 

    Opieka świetlicowa:

    10.30 – 11.30 – p. Jadwiga Miś 

    12.30 – 13.30 – p. Lucyna Wróbel 

    13.30 – 14.30 – p. Lucyna Wróbel 

    14.30 – 15.30 – p. Małgorzata Gawlik 

    Czwartek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Teresa Giza 

    12.30 – 13.30 – p. Jadwiga Wróbel

    13.30 – 14.30 – p. Diana Dyda

    14.30 – 15.30 – p. Diana Dyda

    Piątek

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 – p. Anna Krawczyk 

    12.30 – 13.30 – p. Anna Krawczyk 

    13.30 – 14.30 – p. Jadwiga Wróbel

    Zajęcia rewalidacyjne – p. Katarzyna Grabka 

    Zajęcia z oligofrenopedagogiem – p. Marzena Rzepka 

  • ZASTĘPSTWA STAŁE

    na czas nieobecności Pani Justyny Wajda

    od dn. 11.02.2019 r.

    Poniedziałek

    3l – 1b p. Anna Fido

    3l – 4e p. Małgorzata Wódka

    4l – 4e p. Marzanna Pikul

    Wtorek

    2l – 4e p. Małgorzata Wódka

    6l – 4e dz. p. Krzysztof Krakowski

    7l – 8a dz. p. Krzysztof Krakowski

    Środa

    1l – 1b p. Anna Fido

    1l – 4e p. Małgorzata Wódka

    2l – 1b p. Anna Fido

    3l – 1b p. Anna Fido

    3l – 2b p. Małgorzata Wódka

    5l – ŚZI p. Dariusz Chrabąszcz

    Czwartek

    1l – 8a chł. p. Małgorzata Wódka

    3l – 3b p. Teresa Giza

    4l – 1b p. Anna Fido

    5l – 1b p. Anna Fido

    5l – ŚZI p. Dariusz Chrabąszcz

    6l – 4e chł. p. Krzysztof Krakowski

    Piątek

    1l – 4e p. Małgorzata Wódka

    3l – 1b p. Anna Fido

    4l – 1b p. Anna Fido 

  • Zastępstwa w dn. 25.04.2019 r. (czwartek)

    Na godz. 8.15 uczniowie z kl. 4b (10 uczniów) i 4e (13 uczniów), których rodzice wyrazili zgodę na bezpłatne badania i profilaktykę stomatologiczną dziecka udają się do Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej ul. Piłsudskiego 23. Opiekę nad uczniami sprawuje: p. Marzanna Pikul. W tym czasie kl. 4b i 4e uczą się wspólnie.

    Na godz. 10.00 uczniowie z kl. 1c (17 uczniów) i 1b (9 uczniów), których rodzice wyrazili zgodę na bezpłatne badania i profilaktykę stomatologiczną dziecka udają się do Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej ul. Piłsudskiego 23. Opiekę nad uczniami sprawuje: p. Agnieszka Lichorobiec. Pozostali uczniowie z kl. 1c uczą się z kl. 1b.

    Na godz. 10.00 kl. 3a i 3b udają się do MBP na przedstawienie ekologiczne. Opiekę nad uczniami sprawują: p. Renata Klimek, p. Teresa Giza.

    Po 1l uczniowie kl. VIII i 3G wyjeżdżają na Dzień Otwarty Szkoły do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy klas: p. Diana Duda, p. Renata Jadam – Lechowicz, p. Elżbieta Marciniak, p. Monika Guzik – Skirzyńska,

    p. Monika Golonka, p. Anna Piotrowska, p. Joanna Gawlik.

    Pani Diana Dyda

    2l – 7a p. Renata Świątkowska – Wrona

    3l – ŚZI zajęcia z klasą

    4l – 6b p. Justyna Bieś

    5l – 4d p. Renata Świątkowska – Wrona

    6l – ŚZI zajęcia z klasą

    7l – ŚZI zajęcia z klasą

    Opieka świetlica:

    14.30 – 15.30 p. Jadwiga Miś

    Pan Sławomir Bator

    2l – 8b udział w Dniu Otwartym

    3l – 8a udział w Dniu Otwartym

    5l – 8b udział w Dniu Otwartym

    6l – 5d p. Dariusz Chrabąszcz

    Pani Elżbieta Marciniak 

    4l – 8c udział w Dniu Otwartym

    5l – 3cG udział w Dniu Otwartym

    7l – 7b p. Aneta Garbarz

    Pani Monika Guzik – Skirzyńska

    2l – 3aG udział w Dniu Otwartym

    3l – 6a p. Bożena Soja

    4l – 5a p. Dorota Wielgus

    5l – 3aG udział w Dniu Otwartym

    Pani Monika Golonka 

    2l – 3cG udział w Dniu Otwartym

    3l – 3cG udział w Dniu Otwartym

    4l – 8b udział w Dniu Otwartym

    5l – 7b chł. p. Aneta Garbarz

    6l – 7b dz. p. Aneta Garbarz

    Pani Anna Piotrowska

    2l – 4d p. Dariusz Chrabąszcz

    3l – 4e p. Lucyna Furga

    4l – 3bG udział w Dniu Otwartym

    Pani Wioletta Zych 
    1l – 6a rozpoczyna o 8.55

    2l – 5b chł. p. Beata Chmielewska

    3l – 5a chł. ks. Jacek Janiczek

    4l – 4b chł. ks. Rafał Ciecieręga

    5l – 5c chł. p. Ewa Kmieć,

    6l – 7a chł. p. Lucyna Furga

    Pani Marzena Rzepka 

    zajęcia odwołane

    Pani Ewa Więcek 

    1l – 1a p. Lucyna Wróbel

    3l – 1a p. Tomasz Łabędź

    Pan Andrzej Soja 

    3l – 7a chł. p. Klara Wąż

    4l – 5cd chł. p. Tomasz Łabędź

    5l – 5d dz. ks. Rafał Ciecieręga

    6l – 3cG chł. udział w Dniu Otwartym

    7l – 3cG chł. udział w Dniu Otwartym

    Pani Renata Nadolska 

    1l – 2b p. Klara Wąż,

           2l – ŚZI 

    2l – 2b p. Katarzyna Wójcik

    3l – 5c p. Beata Chmielewska

    4l – 5b p. Danuta Pikul, edukacja czytelnicza

    5l – 5a p. Dorota Wielgus

    6l – 6a ks. Jacek Janiczek

    Dyżur za:

    p. Renatę Nadolską – 1 przerwa p. Agnieszka Lichorobiec

    p. Annę Piotrowską – 2, 3 przerwa p. Anna Krawczyk

    p. Ewę Więcek – p. Lucyna Wróbel

    p. Monikę Guzik – Skirzyńską – 3,4 przerwa p. Beata Chmielewska

    p. Wioletę Zych – p. Danuta Kłos – Kufel

    p. Monikę Golonkę – p. Ewa Kmieć

    p. Elżbietę Marciniak, p. Lucyna Furga

    p. Sławomira Batora – p. Aneta Garbarz

    p. Andrzeja Soję – 5 przerwa ks. Jacek Janiczek, 7, 8 przerwa p. Renata Świątkowska – Wrona

  • Zastępstwa w dn. 26.04.2019 r. (piątek)

    Na godz. 8.15 uczniowie z kl. 5a (7 uczniów), 5b (6 uczniów) , 5d (11 uczniów) i kl. 4d (11 uczniów), których rodzice wyrazili zgodę na bezpłatne badania i profilaktykę stomatologiczną dziecka udają się do Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej ul. Piłsudskiego 23. Opiekę nad uczniami z kl. 5 sprawuje p. Renata Jadam – Lechowicz, natomiast z kl. 4d p. Anna Krawczyk. Uczniowie z kl. 4d, którzy nie biorą udziału w badaniu uczą się z kl. 4c.

    W dniu dzisiejszym uczniowie kl. 8a, 8b, 8c i 3aG biorą udział w innowacyjnych zajęciach pt. „Wehikuł Czasu – przekonaj się, co czuje senior”, wg harmonogramu. Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy klas. Spotkanie odbędzie się na auli.

    2l – 3aG p. Monika Guzik – Skirzyńska

    3l – 8b p. Sławomir Bator

    4l – 8c p. Elżbieta Marciniak

    5l – 8a p. Diana Dyda

    Pan Zbigniew Soja 

    1l – 4bc dz. rozpoczynają o 8.55

    3l – 6ab chł. – 6a chł. p. Klara Wąż, 6b chł. p. Beata Chmielewska

    4l – 4e chł. kończą po 3l

    5l – 4e chł. kończą o 3l

    6l – 7b chł. kończą po 5l

    7l – 7b chł. kończą po 5l

    Pan Tomasz Łabędź

    3l – 5c dz. p. Ewa Kmieć, (zajęcia z wychowawcą)

         1l – 5c chł. język angielski, 5c dz. rozpoczynają o 8.55

    5l – ZK – zajęcia odwołane

    6l – 8b chł. kończą po 5l

    7l – 8b chł. kończą po 5l

    Pani Anna Krawczyk 

    1l – 2a p. Diana Dyda

    2l – 1a p. Paweł Mikos

    Pani Ewa Więcek 

    1l – 1a p. Renata Klimek

    3l – 1a p. Agnieszka Lichorobiec 

    4l – 1a kończy po 3l

    Opieka świetlicowa:

    11.30 – 12.30 p. Anna Krawczyk

    Pani Marzena Rzepka

    zajęcia odwołane

    Pani Renata Nadolska

    1l – ŚZI zajęcia z klasą

    2l – 2b p. Anna Fido 

    3l – 2b p. Małgorzata Wódka 

    4l – 4b p. Paweł Pisarski 

    5l – 5c kończy po 4l, sprowadza p. Konrad Wajda

    6l – 6a kończy po 5l, sprowadza p. Wioletta Zych

    Dyżur za:

    p. Ewę Więcek – 3, 4 przerwa p. Agnieszka Lichorobiec

    p. Zbigniewa Soję – 1, 2 przerwa p. Renata Klimek

    p. Renatę Nadolską – 3 przerwa p. Anna Krawczyk, 4 przerwa p. Dorota Wielgus

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.