^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Blogi klas 1-3

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Nauczyciele

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2021/2022

mgr Fido Anna

dyrektor, geografia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Wódka Małgorzata

wicedyrektor, matematyka

mgr inż. Krakowski Krzysztof

wicedyrektor, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Gawlik Małgorzata

kierownik świetlicy, technika, zajęcia świetlicowe, nauczyciel WKUN, zajęcia rozwijające

ks. mgr Franczak Michał

religia

ks. mgr Kęska Marek 

religia 

mgr Banaś Kamil

muzyka, zajęcia świetlicowe, wychowawca kl. V a

mgr Bator Sławomir

język polski, historia, plastyka, wychowawca kl. VII d

mgr Bieś Justyna

język polski, wychowawca kl. V b

mgr Chmielewska Beata

wychowanie fizyczne

mgr Chrabąszcz Dariusz

matematyka, technika, wychowawca kl. VII a

mgr Dyda Diana

język polski, wychowawca kl. VI b

mgr Furga Lucyna

język angielski

mgr Giza Teresa

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. III b

mgr Golonka Monika

L4

mgr Grabka Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne, terapeutyczne, indywidualne

mgr Gubernat – Mikos Dorota

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia logopedyczne, nauczyciel oddziałów przedszkolnych

mgr Guzik-Skirzyńska Monika

język polski, zajęcia rozwijające

mgr Klimek Renata

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, wychowawca kl. III c

mgr Kłos-Kufel Danuta

historia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Kmieć Ewa

język angielski, wychowawca kl. V c

mgr Koszek Wioletta

język niemiecki, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. VIII d

lic. Kowal Bogdan

zajęcia świetlicowe

mgr Krawczyk Anna

edukacja wczesnoszkolna, pedagog, wychowawca kl. III d, nauczyciel oddziałów przedszkolnych

mgr Krok Małgorzata

religia

mgr Lichorobiec Agnieszka

urlop macierzyński

mgr Liro Katarzyna

zajęcia indywidualne, terapeutyczne, dydaktyczno – wyrównawcze, nauczyciel WKUN

mgr Łabędź Tomasz

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowa, rozwijające

mgr Marciniak Elżbieta

urlop macierzyński

mgr Mikos Paweł

informatyka, technika

mgr Miś Jadwiga

zajęcia świetlicowe, rozwijające

mgr Nadolska Renata

edukacja wczesnoszkolna, historia, wychowawca kl. II b

mgr Nowak Anita

psycholog, pedagog, doradztwo zawodowe

mgr Panek – Sojka Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II a

mgr Pikul Danuta

biblioteka, historia, wychowawca klasy IV c

mgr Pikul Katarzyna

język angielski, wychowawca kl. IV b

mgr Pikul Marzanna

Biblioteka, język polski, wychowawca klasy IV a

mgr Piotrowska Anna

język polski, plastyka, muzyka, wychowawca kl. VIII b

mgr Pisarski Paweł

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Rzepka Marzena

pedagog, zajęcia logopedyczne, terapeutyczne

mgr Smolicha Marta

matematyka, wychowawca kl. VII c

mgr Soja Andrzej

wychowanie fizyczne

mgr Soja Bożena

matematyka, wychowawca kl. VIII c

mgr Soja Zbigniew

wychowanie fizyczne

mgr Świątkowska-Wrona Renata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Świerczek Aleksandra

język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel WKUN, wychowawca kl. VIII a

mgr Klimaj-Guła Hermina 

chemia

mgr Wajda Justyna

edukacja wczesnoszkolna, fizyka, wychowawca kl. III a

mgr Wajda Konrad

geografia

mgr Wąż Klara

język angielski, wychowawca kl. VI a

mgr Wielgus Dorota

biologia, wychowawca kl. VII b

mgr Więcek Ewa

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I b

mgr Orłowska-Grzech Sabina

chemia

mgr Wróbel Jadwiga

przyroda, biologia, edukacja wczesnoszkolna

mgr Wróbel Lucyna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. II c

mgr Zych Wioletta

matematyka, informatyka, zajęcia rozwijające

mgr Pikul Bernadetta

nauczyciel oddziałów przedszkolnych 

mgr Czerwony Aleksandra 

nauczyciel oddziałów przedszkolnych 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.