^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Nauczyciele

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2020/2021

mgr Fido Anna

dyrektor, geografia

mgr Wódka Małgorzata

wicedyrektor, matematyka

mgr inż. Krakowski Krzysztof

wicedyrektor, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Gawlik Małgorzata

kierownik świetlicy, technika, zajęcia świetlicowe, nauczyciel WKUN, zajęcia rozwijające

ks. mgr Franczak Michał

religia

ks. mgr Kęska Marek 

religia 

mgr Banaś Kamil

muzyka, zajęcia świetlicowe, wychowawca kl. IV a

mgr Bator Sławomir

język polski, historia, plastyka, wychowawca kl. VI d

mgr Bieś Justyna

język polski, wychowawca kl. IV b

mgr Chmielewska Beata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Chrabąszcz Dariusz

matematyka, technika, wychowawca kl. VI a

mgr Dyda Diana

język polski, wychowawca kl. V b

mgr Furga Lucyna

język angielski

mgr Giza Teresa

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. II b

mgr Golonka Monika

język angielski, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. VI e

mgr Grabka Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne, terapeutyczne, indywidualne

mgr Gubernat – Mikos Dorota

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia logopedyczne, wychowawca kl. III b

mgr Guzik-Skirzyńska Monika

język polski, zajęcia rozwijające

mgr Klimek Renata

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, wychowawca kl. II c

mgr Kłos-Kufel Danuta

historia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Kmieć Ewa

język angielski, wychowawca kl. IV c

mgr Koszek Wioletta

język niemiecki, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. VII d

lic. Kowal Bogdan

zajęcia świetlicowe

mgr Krawczyk Anna

edukacja wczesnoszkolna, pedagog, wychowawca kl. II d

mgr Krok Małgorzata

religia

mgr Lichorobiec Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. III c

mgr Liro Katarzyna

zajęcia indywidualne, terapeutyczne, dydaktyczno – wyrównawcze, nauczyciel WKUN

mgr Łabędź Tomasz

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowa, rozwijające

mgr Marciniak Elżbieta

urlop

mgr Mikos Paweł

informatyka, technika

mgr Miś Jadwiga

zajęcia świetlicowe, rozwijające

mgr Nadolska Renata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I b

mgr Nowak Anita

psycholog, pedagog, doradztwo zawodowe

mgr Panek – Sojka Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I a

mgr Pikul Danuta

biblioteka, historia

mgr Pikul Katarzyna

język angielski, wychowawca kl. VIII b

mgr Pikul Marzanna

Biblioteka, język polski

mgr Piotrowska Anna

język polski, plastyka, muzyka, wychowawca kl. VII b

mgr Pisarski Paweł

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Rzepka Marzena

pedagog, zajęcia logopedyczne, terapeutyczne

mgr Smolicha Marta

matematyka, wychowawca kl. VI c

mgr Soja Andrzej

wychowanie fizyczne

mgr Soja Bożena

matematyka, wychowawca kl. VII c

mgr Soja Zbigniew

wychowanie fizyczne

mgr Świątkowska-Wrona Renata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Świerczek Aleksandra

język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel WKUN, wychowawca kl. VII a

mgr Trzpit Barbara

urlop

mgr Wajda Justyna

edukacja wczesnoszkolna, fizyka, wychowawca kl. II a

mgr Wajda Konrad

geografia

mgr Wąż Klara

język angielski, wychowawca kl. V a

mgr Wielgus Dorota

biologia, wychowawca kl. VI b

mgr Więcek Ewa

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III a

mgr Wójcik Katarzyna

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Wróbel Jadwiga

przyroda, biologia, edukacja wczesnoszkolna

mgr Wróbel Lucyna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. I c

mgr Zych Wioletta

matematyka, informatyka, zajęcia rozwijające, wychowawca kl. VIII a

mgr Grzech Sabina

chemia

mgr Kijowska Ewa

chemia

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2019/2020

mgr Fido Anna

dyrektor, geografia

mgr Wódka Małgorzata

wicedyrektor, matematyka

mgr inż. Krakowski Krzysztof

wicedyrektor, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Gawlik Małgorzata

kierownik świetlicy, technika, zajęcia świetlicowe, pedagog

ks. mgr Franczak Michał

religia

ks. mgr Kęska Marek 

religia 

ks. dr Bartoszek Jan

religia

mgr Banaś Kamil

muzyka, zajęcia świetlicowe, wychowawca kl. VI b

mgr Bator Sławomir

język polski, historia, wychowawca kl. V d

mgr Bieś Justyna

język polski, wychowawca kl. VI d

mgr Chmielewska Beata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Chrabąszcz Dariusz

matematyka, technika, wychowawca kl. V a

mgr Dyda Diana

język polski, wychowawca kl. IV b

mgr Furga Lucyna

język angielski

mgr Giza Teresa

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I b

mgr Golonka Monika

język angielski, wychowawca kl. V e

mgr Grabka Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne, terapeutyczne, indywidualne

mgr Gubernat – Mikos Dorota

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II b

mgr Guzik-Skirzyńska Monika

język polski, wychowawca kl. VI a

mgr Klimek Renata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I c

mgr Kłos-Kufel Danuta

historia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Kmieć Ewa

język angielski, wychowawca kl. VI c

mgr Koszek Wioletta

język niemiecki

lic. Kowal Bogdan

zajęcia świetlicowe

mgr Krawczyk Anna

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I d

mgr Krok Małgorzata

religia

mgr Lichorobiec Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II c

mgr Liro Katarzyna

urlop

mgr Łabędź Tomasz

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowa

mgr Marciniak Elżbieta

chemia, fizyka, wychowawca kl. VIII a

mgr Mikos Paweł

informatyka, technika

mgr Miś Jadwiga

pedagog

mgr Nadolska Renata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III b

mgr Nowak Anita

psycholog, doradztwo zawodowe

mgr Panek – Sojka Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III a

mgr Pikul Danuta

Biblioteka, zajęcia świetlicowe

mgr Pikul Katarzyna

język angielski, wychowawca kl. VII b

mgr Pikul Marzanna

biblioteka

mgr Piotrowska Anna

język polski, plastyka

mgr Pisarski Paweł

wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne

mgr Rzepka Marzena

pedagog, zajęcia logopedyczne

mgr Smolicha Marta

matematyka, wychowawca kl. V c

mgr Soja Andrzej

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Soja Bożena

matematyka, wychowawca kl. VIII b

mgr Soja Zbigniew

wychowanie fizyczne

mgr Świątkowska-Wrona Renata

wychowanie fizyczne, zajęcia świetlicowe

mgr Świerczek Aleksandra

język niemiecki, zajęcia świetlicowe

mgr Trzpit Barbara

urlop

mgr Wajda Justyna

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wychowawca kl. I a

mgr Wajda Konrad

geografia, zajęcia świetlicowe

mgr Wąż Klara

język angielski, wychowawca kl. IV a

mgr Wielgus Dorota

biologia, przyroda, wychowawca kl. V b

mgr Więcek Ewa

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II a, zajęcia świetlicowe

mgr Wójcik Katarzyna

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Wróbel Jadwiga

przyroda, biologia, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe

mgr Wróbel Lucyna

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III c

mgr Zych Wioletta

matematyka, informatyka, wychowawca kl. VI a

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.