Blogi klas 1-3

Opieka stomatologiczna

Biała szkoła cd (2)

bialakolejna

Dzisiejsze zajęcia na stoku. Grupy zrobiły mega postępy. Pogoda i warunki na stoku wzorowe.
Pozdrawiamy

Biała szkoła cd

bialakolejna

Pozdrawiamy

Biała Szkoła vol.3

biala3

Od ostatniego wyjazdu śniegu trochę ubyło , ale na stokach jest go jeszcze bardzo dużo.

Ostatni dzień Białej szkoły dla 8 klas

Wszystko co dobre szybko się kończy (Dzisiaj nasi uczniowie ostatni dzień korzystali z uroków białego szaleństwa w ramach Białej Szkoły. Pogoda nas rozpieszczała, że aż żal było wyjeżdżać.

K.Wajda, A.Nowak, L.Furga

BIAŁA SZKOŁA WITA

Od wczoraj uczniowie naszej szkoły uczestniczą w intensywnych zajęciach narciarskich na stoku w Suchym k. Zakopanego. Dotarły bo nas informacje, że cała grupa osób początkujących licząca 20 osób, potrafi już samodzielnie zjeżdżać na nartach.
Z narciarskim pozdrowieniem opiekunowie i instruktorzy.

Galeria2

Filmik1