^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Wakacyjna półkolonia w Dwójce – zapraszamy do rezerwowania miejsc!

Już niedługo wakacje. Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej przy współpracy z Publiczną Szkoła Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika organizuje półkolonię dla dzieci pod nazwą „Wakacyjny kogel – mogel”, która odbędzie się w dwóch turnusach w okresie 2 – 27 lipca 2018 r. (I turnus: 2 – 13 lipca oraz II turnus: 16 – 27 lipca 2018 r.) W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona liczyć się będzie kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo w przyjęciu na półkolonię będą mieć dzieci, których rodzice pracują.

Koszt to 300 zł / osobę – czyli 30 zł dziennie. Całkowity koszt to 400 zł z czego 100 zł dofinansowane jest z budżetu Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Półkolonia letnia zapewni dzieciom wypoczynek po trudach rocznej pracy w szkole, dostarczy wrażeń i nowych umiejętności, rozwinie ich artystyczne zdolności, kreatywność, poprawi ich zaradność życiową oraz umiejętność współżycia w grupie. Liczne zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne i przygodowe zaciekawią każde dziecko, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna zadba o bezpieczeństwo i komfort dzieci, które powrócą do domów zmęczone, ale zadowolone i bogatsze w nowe doświadczenia i umiejętności.

Program półkolonii letniej pod hasłem „Wakacyjny kogel – mogel” w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej w okresie 2 – 27 lipca 2018r.

Organizator:

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej p. Krzysztof Kaczmarski

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej p. Anna Fido

Czas trwania:

I turnus: 2 – 13 lipca 2018r.

II turnus: 16 – 27 lipca 2018r.

Wychowawcy:

Agnieszka Deszcz, Małgorzata Gawlik, Anna Krawczyk, Justyna Wajda

Miejsce: Budynek PSP nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.

Karta zgłoszenia

Regulamin półkolonii

J.Wajda

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.