^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Blogi klas 1-3

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli
Szkoły Podstawowej nr 2
im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej

Lp. Nazwisko i imię Dzień i godzina
  1.  
Augustyńska Anna Wtorek 10:30-11:30
  1.  
Banaś Kamil Piątek 7:00-8:00
  1.  
Bator Sławomir Środa 7:00-8:00
  1.  
Bieś Justyna Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Chmielewska Beata Środa 15:15-16:15
  1.  
Chrabąszcz Dariusz Wtorek 7:00-8:00
  1.  
Ciombor Anna Wtorek 7:00-8:00
  1.  
Czerwony Aleksandra Poniedziałek 16:30-17:00, wtorek 16:30-17:00
  1.  
Dyda Diana Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Fido Anna Poniedziałek 13:40-14:40
  1.  
Furga Lucyna

Środa 12:30-13:00
(budynek Matejki 8)

Piątek 12:45-13:15
(budynek Zaręby 22)

  1.  
Gawlik Małgorzata Czwartek 14:30-15:30
  1.  
Giza Teresa               Czwartek 11:45-12:45
  1.  
Grabka Katarzyna Czwartek 14:30-15:30 (budynek Zaręby)
  1.  
Gubernat-Mikos Dorota Czwartek 13:40-14:40
  1.  
Klimek Renata Wtorek 11:30-12:30
  1.  
Kłos-Kufel Danuta Czwartek 13:40-14:40
  1.  
Kmieć Ewa Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Koszek Wioletta Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Krakowski Krzysztof Środa 7:00-8:00
  1.  
Krawczyk Anna

Wtorek 7:30-8:00,

czwartek 7:30-8:00

  1.  
Krok Małgorzata       Poniedziałek 12:45-13:45
  1.  
Kołodziej Beata Środa 13:40-14:40
  1.  
Kruczała Agnieszka Piątek 13:40-14:40
  1.  
Krzak Karolina

Środa 14:30-15:30

(co dwa tygodnie)

  1.  
ks. Marek Kęska Czwartek 7:30-8:00
  1.  
ks. Michał Franczak Piątek 10:45-11:45
  1.  
Liro Katarzyna Poniedziałek 11:30-12:30
  1.  
Łabędź Tomasz Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Marciniak Elżbieta Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Mikos Paweł Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Nadolska Renata

Czwartek 12:45-13:15 (budynek Matejki 8)

Piątek 12:45-13:15

(budynek Zaręby 22)

  1.  
Nowak Anita Czwartek 14:30-15:30 (budynek Zaręby 22)
  1.  
Panek-Sojka Małgorzata Czwartek 11:45-12:45
  1.  
Pikul Bernadetta

Środa 7:30-8:00,

piątek 7:30-8:00

  1.  
Pikul Danuta Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Pikul Katarzyna Poniedziałek 12:45-13:45
  1.  
Pikul Marzanna Środa 14:00-15:00
  1.  
Piotrowska Anna Środa 15:15-16:15
  1.  
Pisarski Paweł             Poniedziałek 14:45-15:45
  1.  
Rzepka Marzena

Wtorek 12:30-13:30

(budynek Matejki 8)

  1.  
Smolicha Marta Wtorek 15:15-16:15
  1.  
Soja Andrzej Czwartek 15:15-16:15
  1.  
Soja Bożena Wtorek 13:30-14:30
  1.  
Soja Zbigniew Piątek 7:00-8:00
  1.  
Świątkowska - Wrona Renata Wtorek 15:30-16:30
  1.  
Świerczek Aleksandra

Wtorek 14:30-15:00

(budynek Zaręby 22)

Piątek 13:35-13:05

(budynek Matejki 8)

  1.  
Wajda Justyna

Poniedziałek 7:15-7:45 (budynek Matejki 8),

14:25-14:55

(budynek Zaręby 22)

  1.  
Wajda Konrad Środa 14:30-15:30
  1.  
Wąż Klara Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Wątroba Ewelina Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Wielgus Dorota Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Więcek Ewa Środa 12:45-13:45
  1.  
Wódka Małgorzata Wtorek 13:40-14:40
  1.  
Wróbel Jadwiga Środa 14:30-15:30
  1.  
Wróbel Lucyna Wtorek 10:45-11:45
  1.  
Zych Wioletta Poniedziałek 13:40-14:40
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.