Kolejne zajęcia rozwijające ze Sztucznej Inteligencji

sztuczna inteligencja

Podczas dzisiejszych zajęć rozwijających „Świat Sztucznej Inteligencji” uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przy użyciu zaawansowanych narzędzi takich jak D-ID Studio oraz ChatGPT. Każdy z uczestników stworzył animowaną prezentację, w której przedstawiał siebie oraz swoje zainteresowania.
Jednym z wyjątkowych wystąpień była prezentacja Wiktorii Rej z klasy czwartej. Wiktoria w ciekawy sposób opowiedziała, dlaczego z taką chęcią uczestniczy w zajęciach ze sztucznej inteligencji. Powiedziała, że uwielbia te spotkania, ponieważ dają jej możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i odkrywania nowych sposobów na kreatywne myślenie. To właśnie tutaj może uczyć się, jak działa sztuczna inteligencja, a także tworzyć coś wyjątkowego – takie możliwości inspirują ją do dalszego rozwoju.
Wykorzystując narzędzie D-ID Studio, Wiktoria stworzyła animowaną postać, która w dynamiczny sposób przedstawiła jej wypowiedź. To wspaniały przykład na to, jak z pomocą nowoczesnych technologii można wyrażać siebie i swoje pasje w zupełnie nowy sposób.
Justyna Wajda