Fabryka Trójwymiaru w klasie 2b

fabryka2b

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 2B mieli okazję wziąć udział w zajęciach rozwijających „Fabryka Trójwymiaru.” Tym razem kreatywność i technologia połączyły siły, a efektem były oryginalne zawieszki do kluczy, stworzone za pomocą pisaków 3D.
Dzieci z zapałem projektowały swoje unikalne wzory, ucząc się, jak przekształcić swoje pomysły w trójwymiarowe, namacalne przedmioty. Dzięki precyzji pisaków 3D, każdy mógł stworzyć coś niepowtarzalnego – od prostych kształtów po bardziej skomplikowane wzory. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności manualnych.
„Fabryka Trójwymiaru” to nie tylko świetna zabawa, ale i nauka praktycznych umiejętności, które pokazują, jak nowoczesna technologia może być narzędziem twórczej ekspresji. Każdy uczeń wrócił do domu z nie tylko z nową wiedzą, ale i oryginalną zawieszką do kluczy!
Justyna Wajda