^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice i Nauczyciele! Kochani Uczniowie!

W ubiegłą niedzielę spotkaliśmy się na Profilaktycznej Majówce Rodzinnej. 
Jest to coroczne, wielkie przedsięwzięcie, swoista wizytówka społeczności, jaką tworzymy. Za każdym razem jest to wielki sukces nas wszystkich. Współpraca, życzliwość, poświęcenie. Serca otwarte na potrzeby innych. To cechy charakterystyczne dla ludzi „Dwójki”. 
Dlatego przepełniona wdzięcznością, ze łzami wzruszenia dziękuję Wam – Znamienici Dwójkowicze – za trud, jaki włożyliście w organizację tegorocznej Majówki. 
Za Wasze gorące serca, kreatywne umysły, oddanie sprawie.
Nie sposób wymienić tu wszystkich. To niekończąca się lista ludzi dobrej woli, cudownych przyjaciół, prawdziwych społeczników. 
Dziękuję, dziękuję Wszystkim. 
W moim sercu i pamięci zapisaliście się na stałe. 

Dyrektor 
Anna Fido

Informacja o stypendiach szkolnych

Informujemy Rodziców, że decyzje w sprawie przyznania stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkałych na terenie Dąbrowy Tarnowskiej są do odbioru w Centrum Usług Wspólnych
ul. Sportowa 4.

Informacja o wysokości stypendium można uzyskać pod numerem telefonu : 14 655 42 24, 14 657 80 53

III miejsce w Gminnym Turnieju BRD dla czwartoklasistów

W dniu 24 kwietnia 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Ideą turnieju jest propagowanie wśród uczniów bezpiecznego i kulturalnego zachowania w ruchu drogowym. Naszą szkołę w młodszej kategorii wiekowej reprezentowali: Weronika Janczak, Justyna Rokocz z klasy IV a oraz Michał Skrzyniarz, Paweł Cygan z klasy IV e. Uczniowie walczyli o najlepsze miejsca drużynowe i ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy !!! Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski.

Galeria

M.Gawlik

MegaMisja, czyli cyfrowa edukacja w świetlicy szkolnej

Świetlica zgłosiła swój udział do programu nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje wychowawcom, a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty. Świetliki jeśli dołączą do programu poznają zasady bezpiecznego Internetu oraz przygotują się do korzystania z komputera i wykorzystania nowych mediów w sposób pożyteczny, a można to robić poprzez zabawy edukacyjne, w grupie i w świetlicy, gdzie najmłodsi spędzają dużo czasu. Czekamy na wyniki.  

M.Gawlik

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.