Zajęcia rozwijające Fabryka Trójwymiaru w klasie 1c

Gabrykatrójwymiaru1c

Na dzisiejszych zajęciach rozwijających "Fabryka Trójwymiaru" klasa 1C miała okazję zanurzyć się w fascynujący świat projektowania 3D! Uczniowie, pełni kreatywności i zapału, pracowali z pisakami 3D, tworząc swoje inicjały w trójwymiarze. Każdy miał szansę zobaczyć, jak ich pomysły ożywają, gdy linie na papierze zmieniały się w przestrzenne kształty.
Praca z pisakami 3D była doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni i zdolności manualnych. Dzieci z entuzjazmem podchodziły do każdego nowego projektu, ucząc się, jak za pomocą prostych narzędzi tworzyć coś zupełnie niezwykłego.
Te zajęcia to świetna przygoda, która nie tylko rozwija kreatywność, ale też pokazuje, jak wiele możliwości daje współczesna technologia, nawet w tak prostych formach!
Justyna Wajda