Fabryka Trójwymiaru w 2c

FranekW

Dnia 16 października odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Fabryka Trójwymiaru", podczas których uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności w pracy z pisakami 3D. Tematem przewodnim były projekty związane z własnymi inicjałami oraz zbliżającymi się Andrzejkami .
W galerii przedstawiamy projekt wykonany przez Franciszka Węża z klasy 2C. Franciszek stworzył trójwymiarowy napis ze swoim imieniem, starannie formując każdą literę. Wybór kolorów i precyzja wykonania nadawały jego pracy wyjątkowego charakteru . To doskonały przykład, jak technologia 3D może być użyta do personalizowanych projektów.
Nawiązując do tradycji wróżb andrzejkowych, Franciszek wykonał również serię kluczy w technice trójwymiarowej. Każdy klucz miał unikalny kształt, który odzwierciedlał kreatywne podejście do tematu. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pomysłowości, projekt ten nie tylko świetnie oddał klimat zbliżających się Andrzejek, ale też pokazał, jak można łączyć tradycję z nowoczesnymi technologiami.
Zajęcia zakończyły się wymianą wrażeń i omówieniem pomysłów na kolejne prace. Cieszy nas rosnąca kreatywność i samodzielność uczniów, którzy z coraz większą swobodą korzystają z narzędzi 3D, tworząc wyjątkowe projekty.
Justyna Wajda