Niezwykła wizyta Kubusia Puchatka – Ambasadora Bezpieczeństwa w Przedszkolu!

kubusprzedszkole

Dzisiaj nasze przedszkolaki odwiedził wyjątkowy gość – Kubuś Puchatek, maskotka Odblaskowej Szkoły oraz ambasador bezpieczeństwa! Kubuś, dbający na co dzień o bezpieczeństwo, postanowił zadbać o najmłodszych w naszej szkole. Z tej okazji podarował dzieciom odblaskowe chusteczki, które od teraz będą towarzyszyć im podczas spacerów. Dzięki nim nasze maluszki będą zawsze widoczne i bezpieczne na drodze, zgodnie z przepisami!
Dodatkowo, nauczyciele również zostali obdarowani – otrzymali specjalne opaski odblaskowe, które pomogą im dbać o bezpieczeństwo podczas wspólnych wyjść. Teraz cała nasza grupa będzie widoczna i dobrze przygotowana do bezpiecznych spacerów.