Klub Teatralny Dwójka na deskach bibliotecznej sceny w ramach akcji "Dzieci Dzieciom"

zemstawbibliotece

A tak wyglądał występ w zaprzyjaźnionej z naszą szkołą Miejskiej Bibliotece Publicznej oczami naszych aktorów z Klubu Teatralnego „Dwójka”. Nasza wersja “Zemsty” Aleksandra Fredy została bardzo ciepło przyjęta i bardzo się cieszymy, że scena dąbrowskiej Książnicy zawsze jest otwarta na nasze projekty. Zresztą nasze występy to efekt stałej współpracy dąbrowskiej „Dwójki” z MBP w Dąbrowie Tarnowskiej! Pamiętajmy, że niezależnie od czasów i przestrzeni – zawsze przesłanie wypływające z treści tego utworu jest aktualne: Zgoda buduje! Zapraszamy na przegląd galerii.
Dziękujemy także wspaniałej widowni złożonej z uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej.