Wycieczka klas: Ia, Ib, Ic i Id do Zatorlandu

W dniu 14 czerwca 2016 roku o godzinie 7:15 pod szkołą zebrali się uczniowie klas: 1 a, 1 b, 1 c i 1 d by wspólnie wybrać się na wycieczkę autokarową do parku rozrywki Zatorland. W wycieczce brało udział wielu rodziców z klas 1. Opiekę nad uczniami w tym dniu sprawowały wychowawczynie klas: p. Ewa Więcek, p. Dorota Gubernat-Mikos, p. Agnieszka Śliwa i organizatorka całego wyjazdu p. Janina Kwaśniak. Wyruszyliśmy na wycieczkę zgodnie z planem i już od godziny 10 mogliśmy cieszyć się atrakcjami zaplanowanymi na ten dzień, a było ich sporo. Piękna pogoda pozwoliła cieszyć się podczas zwiedzania: domu do góry nogami, parku owadów, rejsie po parku mitologii oraz parku bajek. Przelotny deszcz pozwolił spokojnie zjeść smaczny obiad i wyruszyć w świat dinozaurów, który zachwycił wszystkich. Ukoronowaniem dnia były atrakcje lunaparku, z których korzystaliśmy do samego zamknięcia obiektu. Wróciliśmy do Dąbrowy Tarnowskiej o godz. 20:30 zmęczeni, ale radośni i uśmiechnięci po tak cudownie spędzonym czasie.

p. Ewa Więcek, p. Dorota Gubernat-Mikos, p. Agnieszka Śliwa p. Janina Kwaśniak