Pierwszy wieczór filmowy za nami!

Szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny. To także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje oraz spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego.

Sala pełna uczniów, którzy   bez jakiegokolwiek przymusu siedzą w szkole  po 15.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni? Na pewno trudno wam  w to uwierzyć. A jednak, to  prawda a powód był szczególny. Oto bowiem, w środę 15 czerwca,  w ramach podsumowania  Szkolnego Kółka Kulinarnego, odbył się po raz pierwszy  wieczór filmowy. Uczniowie obejrzeli film .. 4.  a nieodłącznym elementem naszych spotkań jest jakże przyjemna, w tak doborowym towarzystwie ,wspólna konsumpcja przygotowanych przez uczestników kółka smakołyków. Tym razem przygotowaliśmy smaczne gofry , które w trakcie projekcji  mogliśmy degustować.  Kolejne spotkanie już w przyszłym roku szkolnym .  Wszyscy kinomaniacy powinni być zadowoleni! Śmiało ! Przychodźcie na nasze kolejne spotkanie!

M. Gawlik, T. Giza