W ostatnim czasie uczniowie klas ósmych wzięli udział w „Dniach otwartych” szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu dąbrowskiego.

szkolasrednia

Wizyty w szkołach pozwoliły na zapoznanie się uczniów z ofertą rekrutacyjną obowiązującą na rok szkolny 2022/2023. Ponadto udział w „Dniach otwartych” umożliwia poznanie konkretnej placówki i postrzeganie jej jako swojej przyszłej szkoły. Uczniowie w trakcie odwiedzin mieli okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz mogli wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez szkoły. Każda ze szkół przedstawiła możliwe dalsze drogi edukacji oraz sposoby rozwijania pasji i zainteresowań. Poniżej przypominamy ofertę rekrutacyjną poszczególnych szkół:
1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
2. Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej