ePUAP

Bierzemy udział w:

Kolejne zwycięstwo w zawodach powiatowych!

pilkarecznachlopcow

22 kwietnia 2022 roku w hali sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Po niezbyt udanym początku i przegraniu pierwszego meczu rozstrzygnięcie całego turnieju nastąpiło dopiero w ostatnim spotkaniu. Nasi uczniowie pierwszą połowę meczu przegrali. Jednak przy wielkiej mobilizacji i wspaniałej postawie w drugiej połowie stracili tylko jedną bramkę i ostatecznie wygrali decydujące spotkanie z Olesnem 8 : 5.Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Szpotan Dawid, Knutelski Dariusz, Świętek Ignacy, Łużecki Karol, Monkiewicz Paweł, Stankiewicz Mikołaj, Alourdas Georgios, Łabno Adam, Stawasz Bartosz, Fijał Maciej i Szado Dawid.
W tym roku szkolnym chłopcy urodzeni w 2009 roku i młodsi reprezentujący naszą szkołę wygrali zawody powiatowe we wszystkich grach drużynowych (kolejno piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa i piłka ręczna), co nie zdarzyło się od wielu lat.