Karty rowerowe rozdane

31 maja w naszej szkole  zostały uroczyście wręczone karty rowerowe przez p.  wicedyrektor Małgorzatę Wódkę oraz p. Małgorzatę Gawlik.  Miłą niespodzianką dla wszystkich czwartoklasistów było otrzymanie opaski  i kamizelki odblaskowej za realizację programu "Bezpieczna jazda".

Uczniowie klas czwartych po zdaniu egzaminu (część praktyczna,teoretyczna)
i  otrzymaniu karty rowerowej  mogą  już poruszać się rowerem po drogach publicznych.  Stali się również  pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Pamiętajmy jednak , że posiadanie karty rowerowej nie zwalnia nikogo z zachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy szerokiej drogi.

M.Gawlik