Akcja Ciepło z klasą wciąż trwa

Nasz szkoła przystąpiła do akcji „Ciepło z klasą”. Dzięki wsparciu osób, które zalogują się i oddadzą głos na Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej mamy szansę wygrać kotłownię.

W dniu 24 maja 2016 r. uczniowie wzięli udział w przedsięwzięciu, które miało na celu zachęcenie wszystkich Dąbrowian do wspólnego głosowania na naszą placówkę.  Pod opieką p. Justyny Wójtowicz  uczniowie przekazywali mieszkańcom Dąbrowy informacje o akcji, zachęcali do udziału i rozdawali ulotki z instrukcją głosowania. W zamian za każdy głos wolontariusze obdarowywali uśmiechami i podziękowaniami.

Dziękujemy właścicielom sklepu Groszek– p. Żanecie Smolik oraz Państwu Adamowi i Annie Runo za umożliwienie pozostawienia ulotek i dalsze ich rozprowadzenie :)

J.Wójtowicz