Sprawdzian Szóstoklasisty

5 kwietnia 2016r. uczniowie przystąpili do Sprawdzianu klas VI.  Zanim chwycili za długopisy, Dyrektor Szkoły, pani Anna Fido przywitała wszystkich z uśmiechem i krótką motywującą przemową. Następnie każdy mógł się poczęstować słodką czekoladką, aby osłodzić taki poważny moment w życiu młodego człowieka i aby ten dzień zapisał się w pamięci dzieci jak najbardziej pozytywnie. Szóstoklasiści już o godzinie dziewiątej zmagali się z zadaniami z języka polskiego i matematyki oraz języka angielskiego.  Sprawdzian tradycyjnie badał umiejętności dzieci z czytania, pisania, korzystania z informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce i rozumowania. Jest to już drugi taki egzamin dla uczniów, którzy w klasie trzeciej zmagali się z egzaminem trzecioklasisty, ale i nie ostatni. Wszystko dopiero przed nimi. Życzymy wszystkim uczniom, jak najwyższych wyników i trzymamy kciuki. POWODZENIA!!!

Dyrekcja i nauczyciele