Blog matematyczny

Pogotowie literackie i pasowanie na czytelnika w naszej bibliotece (2)

13 listopada 2019 r. najmłodsi uczniowie, pierwszoklasiści naszej szkoły, uczestniczyli w zajęciach czytelniczych przygotowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dzieci przeszły „badanie lekarskie”, po którym stwierdzono, że płynie w nich krew czytelnicza i bije serce dla książek. Każde z nich otrzymało receptę na realizację zaleceń. Dopełnieniem zajęć było samodzielne wykonanie ciekawej zakładki do książek i uroczyste pasowanie na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Teraz, po takiej lekcji, przyszedł czas na realizację „recept”. Gdyby nie było zapisanego „leku”, to można dostać zamiennik. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty czytelniczej.