II Turniej Układania Puzzli (drogowych)

18 października  w świetlicy szkolnej odbył się II Turniej Układania Puzzli pod hasłem „Zostań mistrzem puzzli". Tym razem świetliki zmierzyli się z układaniem puzzli ze znaków drogowych. Nasza szkoła posiada na wyposażeniu puzzle drogowe dzięki realizacji projektu "Zielone idź - czerwone stój" prowadzonego przez Partnerstwo dla Bezpieczeństwa. Turniej przebiegał sprawnie a dodatkowo został urozmaicony elementami sprawnościowymi na czas jak np. ubieranie kamizelki odblaskowej.

W drugiej edycji mistrzem puzzli został Maciej Skowron z klasy IIIc. Kolejne miejsca zajęli: Milena Szułakiewicz z klasy IIIe, Weronika Włodarczyk z klasy III b, Katarzyna Radło za klasy III d, Kacper Kochanek z klasy IIIc. Gratulujemy.

M. Gawlik