Wystawa Dominika Kamińskiego w ramach cyklu „Mam Talent”

MamTalent24

Z przyjemnością informujemy, że w świetlicy szkolnej została otwarta fascynująca wystawa plastyczna pod tytułem „Odkrywając sztukę”, prezentująca prace młodego artysty Dominika Kamińskiego. Dominik, chłopiec pełen talentu i pasji, stworzył 22 obrazy wykorzystując różnorodne techniki malarskie. Ta niezwykła ekspozycja jest kolejną w ramach cyklu „Mam Talent”, organizowanego przez świetlicę szkolną, która zaprasza wszystkich do odkrywania i prezentowania swoich różnorodnych talentów.
Wystawa będzie otwarta do 22 maja 2024 roku, dając wszystkim zainteresowanym możliwość podziwiania talentu młodego artysty. Dominik opowiada gościom o swoich obrazach, dzieląc się historiami o ich powstawaniu, długości procesu twórczego oraz napotkanych przeszkodach. Jest to nie tylko okazja do podziwiania sztuki, ale również do zainspirowania się pasją i determinacją młodego twórcy.
Z nieukrywaną radością przyjęliśmy na naszej wystawie pierwszego gościa honorowego - Panią wicedyrektor Małgorzatę Wódkę. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy i dołączenia do nas w odkrywaniu i celebrowaniu talentów młodych artystów.
Nauczyciele świetlicy