Odwiedziny Świetlików w Miejskiej Bibliotece Publicznej z Okazji Dnia Bibliotekarza

dzienbibliotekarza

Dziś, z okazji Dnia Bibliotekarza, świetliki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej, przynosząc serdeczne życzenia dla dyrekcji oraz pań z oddziału dla dzieci. Złożyły im laurkę, pełną wdzięczności i uznania za ich niezwykłą pracę oraz poświęcenie, jakie codziennie wkładają w promowanie czytelnictwa i kształtowanie umysłów młodych czytelników.
Niezwykłe jest to, że nasza świetlica od lat utrzymuje owocną współpracę z Dąbrowską Książnicą, co przynosi niezapomniane chwile spędzone nad książkami oraz podczas kreatywnych warsztatów. Dziękujemy za Waszą pracę, która sprawia, że nasze serca są bogatsze o magiczne przygody i mądrość, jaką książki przynoszą. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!
Nauczyciele świetlicy