Niebieskie motyle 2021

motyle swietlica

JESTESMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI ! Kierownik świetlicy p. Małgorzata Gawlik wraz z nauczycielami i świetlikami przyjął nominację Klasy II a SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z wychowawcą p. Justyną Wajdą i przyłączył się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021. Bardzo dziękujemy za nominację!!! Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem. Nam się udało! Zapraszamy kolejnych do podjęcia wyzwania. Nominowani przez nas zostali:
• ŁUCZNICY LKS „MAZOWSZE TERESIN” WRAZ Z TRENERKĄ KASIĄ
• ŚWIETLICA SZKOLNA WRAZ Z WYCHOWAWCĄ P. EWĄ KORUS ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W ŻABNIE
• UCZNIOWIE KLASY VI E WRAZ Z WCHOWACĄ P. MONIKĄ GOLONKĄ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
Bądźmy razem z niebieskimi motylami.
M.Gawlik, J.Miś