Pocztówkowa akcja świetlicowa Nasza świetlica szkolna uczestniczy w akcji ogólnopolskiej „Świetlicowe pozdrowienia”.

pocztowkaOstatnio dotarły do nas kartki z Siemianowic Śląskich, Kleszczowa i Konstantynowa. Świetliki podziwiają otrzymane kartki i umieszczają je na pocztówkowej mapie Polski. Dzięki udziałowi w tej akcji uczniowie mają okazję poznać inne miasta, miasteczka czy też najciekawsze zabytki danego regionu, w których jeszcze nie mieli okazji być. Pielęgnują również zanikającą sztukę przesyłania pozdrowień w formie pisanej. Z całego serca dziękujemy za otrzymane pozdrowienia. Nasze już wysłane (nie tylko kartki pocztowe), cierpliwie czekajcie, z pewnością do Was dotrą.

M.Gawlik, K.Banaś