Finał IX Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

Bardzo miło nam poinformować, że w tegorocznym finale IX Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” Julia Kądzielawa - uczennica klasy V b naszej szkoły zdobyła zaszczytne III miejsce.

Konkurs odbył się 20 października 2016 r. w Centrum Kultury w Żabnie. Ze sztuką pięknego słowa zmierzyli się laureaci trzech powiatów: dąbrowskiego, tarnowskiego i brzeskiego. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom i jury z pewnością miało trudny wybór najlepszych recytatorów spośród grona scenicznych czarodziejów.

Julii serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć artystycznych.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Biblioteki Publicznej w Żabnie.

M.Pikul