Odblaskowa gra terenowa

odblaskowagraterenowa

Świetliki wzięły udział w odblaskowej grze terenowej, która dostarczyła mnóstwo radości i emocji! Uczestnicy, podzieleni na czteroosobowe zespoły, wyruszyli na trasę, gdzie na każdym stanowisku czekały na nich różnorodne zadania. Musieli odgadywać, tworzyć, układać lub poszukiwać przedmiotów związanych z ruchem drogowym i odblaskami. Wśród konkurencji znalazły się testy wiedzy, układanie puzzli z znakami drogowymi oraz poszukiwanie ukrytych odblasków.
Dla najlepszej drużyny przygotowano specjalne, odblaskowe nagrody! Poprzez zabawę dzieci uczyły się bezpiecznych zachowań na drodze, co jest kluczowe dla ich bezpieczeństwa w codziennym życiu. Wspólna gra to doskonały sposób na połączenie nauki z aktywnością na świeżym powietrzu!
Małgorzata Gawlik, Lucyna Furga, Andrzej Soja