„Słoneczny Dzień Bezpieczeństwa w naszej szkole”

slonecznikowydzienDzisiaj w naszej szkole dominował kolor żółty, ponieważ Świetliki przygotowały dla swoich rodziców i dziadków miłą niespodziankę. Uśmiechnięte "Słoneczniki" zaopatrzone w sentencje o bezpieczeństwie wręczały swoim bliskim, aby pamiętali o widoczności na drodze – tak jak słoneczniki przyciągają wzrok, tak oni powinni być widoczni i bezpieczni. Upominki w postaci słoneczników trafiły również do dyrekcji i nauczycieli, którzy nieustannie dbają o bezpieczeństwo naszych uczniów. Atmosfera była pełna ciepła i radości, a dzięki tej akcji wszyscy poczuli, jak ważne jest dbanie o siebie nawzajem, zwłaszcza na drodze.

Małgorzata Gawlik