Odblaskowa ścianka fotograficzna

scianka odblaskowa

Uwaga ! Drodzy Rodzice!
Z radością informujemy, że w naszej szkole powstała niezwykła ścianka – odblaskowa, pełna elementów promujących bezpieczeństwo na drodze. Zachęcamy Was do wspólnego robienia sobie zdjęć z dziećmi lub samym dzieciom przy tej ściance. Dla urozmaicenia można wykorzystać dostępne rekwizyty, które dodatkowo podkreślą tematykę bezpieczeństwa.
Nasza ścianka ma na celu przypomnienie wszystkim, jak ważne jest noszenie odblasków i dbanie o swoje bezpieczeństwo, szczególnie w ruchu drogowym. Zdjęcia możecie pokazać bliskim i znajomym – niech każdy pamięta o zasadach bezpieczeństwa i zawsze postępuje odpowiedzialnie na drodze!
Zapraszamy do wspólnej zabawy z ważnym przesłaniem!
Aleksandra Czerwony, Małgorzata Gawlik, Maria Noga