^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Sukcesy naszych uczniów w II Gminnym Konkursie Wokalnym „Tobie Mamo” w Smęgorzowie.

konkursTOBIEMAMO

Dnia 28.05.2024r w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie odbył się II Gminny Konkurs Wokalny pod hasłem „Tobie Mamo”. W konkursie tym z naszej szkoły udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych a także uczniowie klas I-III. Konkurs ten miał na celu przede wszystkim propagowanie wśród dzieci wartości rodzinnych, a także rozwijanie zdolności wokalno-artystycznych.
Wyniki naszych artystów przedstawiają się następująco:
W kategorii I soliści i zespoły–dzieci młodszych grup przedszkolnych 3-5 latki, naszą placówkę reprezentował zespół „Przedszkolne Promyczki” w składzie: Milena Toczek i Zuzanna Urban. Nasze Promyczki zajęły III miejsce.
W kategorii II soliści i zespoły- zerówka oraz klasy 1 szkoły podstawowej: z grup przedszkolnych wystąpił zespół: „Muzyczni Tropiciele” w składzie: Maja Bojan, Filip Czosnyka oraz Julia Małecka. Nasi artyści zdobyli wyróżnienie. Z klasy Ib wystąpiła Natalia Robak otrzymując za swój występ również wyróżnienie.
W kategorii III soliści i zespoły klasy 2-3, naszą szkołę reprezentowała Klara Bociek z klasy 2b zdobywając I miejsce. Natomiast zespół świetlicowy „Promyczki” w składzie: Agata Garncarz, Zuzanna Wszół, Wiktor Socha, Jagoda Soja, Maja Frączek, Julia Kiełbasa, Hanna Szymczyk, Iga Kowal, Paulina Pikul, Wiktoria Rej, Alina Soja, Aleksandra Boryczka, zdobył w tym konkursie wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim odważnym uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!:)
Małgorzata Gawlik, Joanna Moździerz, Maria Noga.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.