Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

biegiprzełajowe

28 maja na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej zostały rozegrane powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w każdym przedziale wiekowym.
Klasy III i IV zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zajęli 1 miejsce w składzie:
Dziewczęta: Pyzik Aleksandra 4a, Górczak Alicja 4b, Smagacz Emilia 4b, Grabka Zuzanna 4c, Sobkiewicz Zuzanna 4c, Świerczek Zuzanna 4c.
Chłopcy: Bielat Ksawery 4a, Derus Mikołaj 4a, Kogut Eryk 4a, Golonka Błażej 4c, Bączek Maksymilian 3a, Biedroński Jakub 3a.
Klasy V-VI wśród chłopców 1 miejsce w składzie:
Piotrowicz Fabian 5a, Bil Szymon 6a, Jaworski Piotr 6a, Sambor Sebastian 6c, Osak Krystian 6c.
Klasy V-VI wśród dziewcząt 2 miejsce w składzie:
Januś Oliwia 5a, Zawiślak Hanna 5a, Janeczek Natalia 5c, Łabno Magdalena 6a, Seremet Zuzanna 6a, Tumanowicz Julia 6a.
Klasy VII-VIII wśród chłopców 1 miejsce w składzie:
Szpotan Dawid 7a, Kowal Tymon 7b, Motyka Marcel 7b, Knutelski Dariusz 8a, Łużecki Karol 8b, Stankiewicz Mikołaj 8b.
Klasy VII-VIII wśród dziewcząt 2 miejsce w składzie:
Czupryna Gabriela 7a, Cielczyk Maja 7c, Masłoń Klara 7c, Tomoś Natalia 7b, Kogut Marcelina 8b.
Gratulujemy!!!