Mistrz ortografii powiatu dąbrowskiego 2024

mistrzortografi24We wtorek, 28 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XXIII edycja konkursu ortograficznego dla szkół podstawowych „Mistrz ortografii powiatu dąbrowskiego 2024”. Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii klas 4-6: Natasza Prorok z kl. 5a i Maja Bartoń z kl. 6a, w kategorii klas 7-8: Weronika Grabka z kl. 8a oraz Tymoteusz Piekielniak z kl.8a. Miło nam poinformować, iż Maja Bartoń indywidualnie zajęła 3 miejsce, w konkurencji zespołowej Maja i Natasza również zajęły 3 miejsce. Jest to spore osiągnięcie, gdyż w konkursie wzięło udział aż 51 uczestników. Serdecznie gratulujemy!