Spotkanie autorskie i podsumowanie akcji czytelniczej ”Klub Pożeraczy Książek"

klubpozeraczyksiazekpodsumowanie

22 maja w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z p. Sławomirem Batorem, autorem książki pt. „Dąbrowa Tarnowska w legendach i opowieściach”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, którzy brali udział w konkursie wiedzy o Dąbrowie Tarnowskiej oraz ci, którzy ukończyli naszą zabawę w Klub Pożeraczy Książek.
Uczestnicy spotkania mieli okazję pogłębić wiedzę historyczną i posłuchać ciekawych opowieści o Dąbrowie Tarnowskiej. Pan Sławomir zaprezentował dzieciom strój i broń średniowiecznego rycerza.
W drugiej części spotkania uczestnicy Klubu Pożeraczy Książek od kl. 1 do kl. 7 otrzymali pamiątkowe dyplomy Pożeracza Książek. W trakcie naszej zabawy dzieci przeczytały po 5 książek i realizowały wyzwania zdobywając kolejne poziomy wtajemniczenia. Na zakończenie na uczestników konkursu czekał słodki poczęstunek.
Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów bibliotecznych i zapraszamy do naszej biblioteki.