Klasa 1b na SKK „Gotuj z pasją” przygotowuje puszyste Oponki Serowe!

oponki24

Mięciutkie i puszyste oponki serowe wykonali uczniowie klasy 1b podczas zajęć kulinarnych w ramach SKK „Gotuj z pasją”. Choć przepis jest prosty i wymaga jedynie zmieszania kilku składników, a następnie usmażenia ciasta, to efekt końcowy zachwycił wszystkich. Oponki nie tylko wyglądały apetycznie, ale również smakowały wyśmienicie.
Dzieci z radością i zaangażowaniem podeszły do zadania, a efekty ich pracy można było podziwiać (i kosztować!) od razu po usmażeniu. Uczniowie pałaszowali swoje wypieki ze smakiem, dzieląc się nimi także z rodzicami. To była nie tylko lekcja gotowania, ale również świetna okazja do rozwijania współpracy i kreatywności w kuchni. Brawo dla klasy 1b za wspaniałą kulinarną przygodę!
M. Gawlik