Spotkanie autorskie z Katarzyną Gacek w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

spotkanieautorskie

Świetliki, zawitały dziś do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, by spotkać się z pisarką i autorką scenariuszy, Panią Katarzyną Gacek.
Podczas tego magicznego spotkania , Pani Gacek opowiadała dzieciom tajniki swojego rzemiosła. Świetliki miały okazję zgłębić tajniki powstawania książek oraz scenariuszy do filmów. Pisarka dzieliła się nie tylko swoimi doświadczeniami, ale także inspiracjami, które kierują nią w procesie twórczym.
Na zakończenie spotkania czekała niespodzianka, która na długo zapadła w pamięć dzieciom. Wspólne zdjęcia oraz autografy od autorki, a wśród nich specjalna dedykacja: „Dla Świetlików od świetlika - Katarzyna Gacek”. To wyjątkowy gest, który podkreślił magiczny klimat tego spotkania autorskiego i z pewnością na długo zapadnie w sercach małych czytelników.
M. Gawlik