Serdeczne pozdrowienia od świetlików z SP nr 36 w Bielsku-Białej

swietlicowepozdrowienia

Świetliki otrzymały wspaniałą przesyłkę od uczniów klasy 3 z SP nr 36 w Bielsku-Białej! Koperta, którą dostaliśmy, zawierała serdeczny list oraz cztery urocze pocztówki. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tę miłą niespodziankę. Bardzo się cieszymy, że nasi przyjaciele z Bielska-Białej biorą udział w organizowanych przez nas konkursach ogólnopolskich. To niesamowite uczucie dzielić się naszą radością z tak utalentowanymi i zaangażowanymi młodymi ludźmi.
Nasza „Ściana Świetlicowych Pozdrowień” ciągle się rozrasta, a ta przesyłka z Bielska-Białej z pewnością znajdzie w niej szczególne miejsce. To inspirujące otrzymywać wsparcie i pozytywne emocje od innych społeczności, które są częścią naszej ogólnopolskiej rodziny świetlicowej.
Dziękujemy jeszcze raz uczniom z SP nr 36 w Bielsku-Białej za ich ciepłe gesty i życzymy im dalszych sukcesów oraz wielu radosnych chwil w szkolnej przygodzie!