Podwójne zwycięstwo w Turnieju BRD

BRD2024

29 kwietnie w Nieczajnie Górnej odbył się powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Bardzo dobrze zeprezentowali się uczniowie naszej szkoły wygrywając zarówno w kategorii młodszej klas IV-V jak i starszej klas VI-VIII. Za drużynową wygraną młodzież otrzymała liczne nagrody jak: plecaki, torby, głośniki, słuchawki i piłki. Ponadto wyłoniono najlepszych indywidualnie zawodników w każdej kategorii. Mistrzami okazali się też uczniowie "dwójki"- Oliwia Januś kl.5a oraz Maja Sternal kl. 6a.
Oliwia otrzymała rower górski, a Maja darmowy kurs na prawo jazdy kategorii AM, ufundowany przez właściciela Ośrodka Nauki Jazdy "Jedynka" pana Pawła Drożdża.
Na ogromne wyróżnienie zasługuje postawa Marceliny Kogut z klasy 8b, która przez cały okres przygotowań do zawodów służyła radą i pomocą swoim młodszym koleżankom i kolegom oraz opiekunowi drużyny. Marcelina również jako jedyny uczestnik turnieju bezbłędnie napisała test wiedzy 25/25 pkt. oraz test skrzyżowań 10/10 pkt. Gratulujemy!!
Składy naszych drużyn:
Grupa młodsza: Oliwia Januś 5a, Amelia Morawiec 4c, Krzysztof Kogut 4a, Jakub Drąg 5a.
Grupa starsza: Marcelina Kogut 8b, Maja Sternal 6a, Wojciech Sternal 8a.
Opiekunem obu drużyn jest Pan Andrzej Soja, który od wielu lat z wielkim zaangażowaniem i pasją przygotowuje uczniów naszej szkoły do tego turnieju, osiągając z nimi bardzo wysokie lokaty!
21 i 22 maja 2024 r. będziemy reprezentować powiat dąbrowski na zawodach wojewódzkich w Mikluszowicach.