Odwiedziny w Komendzie Powiatowej Policji

wizytanapolicji

W dniu dzisiejszym Tropiciele Przyrody odwiedzili stróżów prawa w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Policjanci przypomnieli dzieciom jak wygląda codzienna służba policjanta. W trakcie zwiedzania policjanci opowiadali czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych wydziałów i jak wygląda ich codzienna służba. Zapoznali sie ze sprzętem wykorzystywanym podczas pełnienia obowiązków służbowych przez policjanta.
Na zakończenie spotkania, każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe, co wzbudziło wśród uczestników najwięcej emocji.