Uczniowie klasy 5c wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Technicznym z okazji 190-lecia Szkoły Podstawowej w Kościelcu.

190jubileusz

Uczniowie klasy 5c niezwykle zaangażowali się w udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Technicznym zatytułowanym „Kartka z życzeniami z okazji 190-lecia Szkoły Podstawowej w Kościelcu”. Poprzez udział w tym wyjątkowym konkursie, Jakub Drąg, Natalia Janeczek, Nadia Sroczyńska oraz Węgiel Wiktor mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w różnorodnych formach i technikach plastycznych, a także w formach wypowiedzi pisemnej. Zadaniem uczestników było stworzenie niezwykłej kartki urodzinowej, wzbogaconej oryginalnymi życzeniami.
Prace konkursowe wykonane przez uczniów klasy 5c to nie tylko wyraz ich kreatywności, ale także hołd dla historii i tradycji szkolnej. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za ich zaangażowanie oraz niezwykłą energię włożoną w każdy szczegół. Teraz czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników i życzymy naszym uczniom powodzenia!
M. Gawlik