Szkoła wspiera zwierzęta bezdomne w ramach akcji charytatywnej „Nie bądź obojętny! Zima puka!”

zimapuka

Dziś, w ramach szkolnej akcji „Nie bądź obojętny! Zima puka!”, została przekazana karma dla podopiecznych domu tymczasowego „Pies i Kot na Manowcach”. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za ogromne zaangażowanie oraz wsparcie. To właśnie dzięki waszej hojności możemy zapewnić potrzebującym zwierzakom odpowiednie wyżywienie i opiekę.
Warto pamiętać, że potrzeby kotów i psów bezdomnych są ogromne, zwłaszcza zimą, gdy warunki atmosferyczne stają się bardziej surowe. Każda forma pomocy, czy to w postaci karmy, akcesoriów czy czasu poświęconego na wolontariat, ma ogromne znaczenie dla tych zwierząt. Dzięki takiej pomocy mogą one czuć się bezpieczniej i znaleźć siłę do przetrwania, zanim trafią do swojego nowego, kochającego domu. Dlatego będziemy kontynuować podejmowane przez naszą szkołę działania charytatywne na rzecz zwierząt potrzebujących, ponieważ każda pomoc się liczy.