Świąteczne pierniczki uczniów z klasy 1a, 2a, i 2b.

pierniki2024

Uczniowie "Kopernika" z klasy 1a , 2 a i 2 b dekorowali świąteczne pierniczki. Piękny, korzenny zapach piernika, jest jednym z zapachów kojarzących się ze zbliżającymi Świętami Bożego Narodzenia. W tym tygodniu mieliśmy okazję poczuć namiastkęświątecznej atmosfery. Uczniowie klasy 1 a, 2 a i 2 b, mogli z powodzeniem rozwijać swoje cukiernicze zdolności, ozdabiając kolorowym lukrem i cukrowymi posypkami piękne i pachnące, domowe pierniczki.Wszyscy z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem wykonali zadanie. Efekt wizualny robi wrażenie! Walory smakowe będziemy mieli okazję docenić podczas klasowych spotkań wigilijnych.