Zabawa, ruch i magia przed Bożym Narodzeniem

zabawaruch

Świetliki tuż przed nadchodzącymi świętami zorganizowały niezwykłą ścieżkę zdrowia, przy której towarzyszył im sam Mikołaj! Ta radosna inicjatywa nie tylko dostarczyła świetnej zabawy, ale również zachęciła do aktywności fizycznej, tworząc wyjątkowe połączenie ruchu i świątecznej magii.
Z Mikołajem , dzieciaki miały okazję uczestniczyć w różnorodnych ćwiczeniach, które nie tylko rozwijały ich zdolności fizyczne, ale również wprowadzały w świąteczny nastrój. Świetliki, znane ze swojej miłości do aktywności, tym razem łączyły przyjemne z pożytecznym, dzięki czemu każdy uczestnik mógł cieszyć się zarówno ruchem, jak i magią zbliżających się świąt.
To niezapomniane wydarzenie potwierdza, że Świetliki nie tylko świetnie się bawią, ale również angażują się w aktywność fizyczną, promując zdrowy styl życia. Świetliki z pewnością pokazały, że nawet podczas świątecznej gorączki można znaleźć czas na zdrową zabawę i wspólne ćwiczenia. Dzieciakom udało się połączyć radość świąt z korzyściami dla zdrowia, tworząc wyjątkową atmosferę przed Bożym Narodzeniem.
Nauczyciele świetlicy