Super klocki przyciągają małych inżynierów budownictwa.

klocki

Z radością informujemy, że świetlica szkolna została doposażona w fantastyczne klocki, które są ulubioną zabawką uczestników świetlicy przez cały rok szkolny. Szczególnie intensywnie korzystają z nich w miesiącach zimowych, kiedy to świetliczaki przeistaczają się w prawdziwych inżynierów budownictwa.
Dzięki nowym klockom, dzieci mają możliwość tworzenia własnych konstrukcji i budowli, co rozwija ich kreatywność, zdolności manualne oraz umiejętności logicznego myślenia. Materiał ten stwarza idealne warunki do rozwijania pomysłowości i współpracy, ponieważ dzieci często pracują wspólnie, wymieniając się pomysłami i budując razem imponujące konstrukcje.
W trakcie tych zabaw nie brakuje śmiechu i radości, co dodatkowo podkreśla atmosferę wspólnoty i przyjaźni wśród uczestników świetlicy. Dzieci z ogromnym entuzjazmem angażują się w proces tworzenia, a efekty ich pracy często stają się punktem centralnym rozmów i dumy.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Annie Fido za świetne klocki, które okazały się strzałem w dziesiątkę i wzbogaciły życie naszej świetlicy. Ich obecność sprawiła, że czas spędzony na zajęciach stał się jeszcze bardziej kreatywny, edukacyjny i pełen radości.
Nauczyciele świetlicy