„Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodzi się w Tobie…”

akademiawiligia

W piątek, 22 grudnia cała społeczność szkolna wzięła udział w świątecznej akademii, która wprowadziła wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Marta Chrabąszcz, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Bober oraz Skarbnik Rady Rodziców Pani Monika Kremska. Zaprezentowany program artystyczny skłaniał do głębszej refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia oraz zwrócił uwagę na wszechobecny we współczesnym świecie pośpiech, który sprawia, że nie dostrzegamy tego, co naprawdę ważne – drugiego człowieka.
Występ został przygotowany przez uczniów klas 7b i 7c, zaś o piękną oprawę muzyczną zadbał Pan Kamil Banaś.