Choinka pełna Miłych Słów i Pozytywnych Emocji w świetlicy szkolnej!

CHOINKAEMOCJI

Świetlica serdecznie zaprasza uczniów do udziału w Świątecznym Tygodniu Życzliwości i Empatii. Naszym głównym celem jest promowanie wzajemnej życzliwości, podejmowanie dobrych uczynków, rozwijanie umiejętności empatii oraz budzenie pozytywnych emocji. Chcemy, aby przesłanie naszej akcji było jasne - warto być miłym i życzliwym każdego dnia, a nie tylko od święta. Czasem wystarczy jedno dobre słowo, aby sprawić, że druga osoba poczuje się doceniona i ważna.
W ramach Świątecznego Tygodnia Życzliwości uczniowie świetlicy przygotowali specjalną choinkę, której celem jest poprawa nastroju każdego ucznia. Każdy z uczestników może losować jedną karteczkę z choinki i przeczytać coś miłego na swój temat. Świetliczki z pełnym zaangażowaniem tworzyli każdy element dekoracji choinki życzliwości, dodając świąteczne akcenty oraz redagując treści miłych słów, które umieścili na choince. Ich zaangażowanie i praca są widoczne na załączonych zdjęciach.
Ten wyjątkowy tydzień ma na celu zwrócenie uwagi na właściwe relacje i zachowania w życiu codziennym, nie tylko w okresie świątecznym, ale przede wszystkim na co dzień. Zapraszamy również grono pedagogiczne oraz rodziców "pod choinkę". Może i dla Państwa znajdzie się coś, co poprawi humor.
Nauczyciele świetlicy