Kulinarna pasja klas II A i II C! - pyszne gofry

gofry12

Szkolne Kółko Kulinarne „Gotuj z pasją” z klas II A i II C zorganizowało niezwykłe wydarzenie, które przyciągnęło uwagę wszystkich miłośników pysznych smaków. Uczniowie postanowili zademonstrować swoje umiejętności kulinarno-artystyczne, prezentując wspaniałe gofry, które stały się hitem wśród uczestników.
W ramach tego kulinarnego przedsięwzięcia powstała „Fabryka gofrów’, w której zaangażowani byli uczniowie z klas II A i II C. Uczestnicy kółka nie tylko sami degustowali swoje dzieła, ale również postanowili podzielić się nimi z innymi uczniami. Świetliki, czyli uczniowie innych klas, mieli okazję skosztować tych wyśmienitych gofrów, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem.
W nadchodzącym tygodniu planowane jest zorganizowanie kolejnej edycji tego kulinarnego wydarzenia, w którym klasy I będą miały okazję dołączyć do zabawy i delektować się smakiem świeżo przygotowanych gofrów.
Inicjatywa „Gotuj z pasją” nie tylko promuje zdolności kulinarne uczniów, ale także integruje społeczność szkolną poprzez wspólne doświadczenia i dzielenie się radością z gotowania.
M. Gawlik