Magia Świętego Mikołaja w świetlicy szkolnej

mikolajkiswietlica

Dzień Świętego Mikołaja w naszej szkole był niezwykle wyjątkowy również dla świetlicy! Wesołość i radość zagościły wśród naszych świetlików, gdyż również oni postanowili uczcić tę magiczną postać.
W świetlicy powstały przepiękne, kolorowe prace, które są prawdziwym świadectwem kreatywności naszych uczniów. Dzieci z radością korzystały z różnorodnych materiałów, tworząc unikalne dzieła, które ozdobiły nasze przestrzenie.
Nie zabrakło również muzycznych atrakcji – wszyscy razem zaśpiewaliśmy uroczą piosenkę poświęconą Świętemu Mikołajowi. Melodia wypełniła świetlicę radością, a śpiewające dzieci stworzyły niepowtarzalną atmosferę.
Dzień ten był pełen wrażeń i uśmiechów. Wierzymy, że magiczna aura Świętego Mikołaja otaczała nas wszystkich, sprawiając, że nawet najmniejsze gesty dobroci stawały się ważne i wyjątkowe.
Dziękujemy wszystkim świetlikom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy tego dnia. Niech magia Świętego Mikołaja towarzyszy nam również w kolejnych dniach!
Nauczyciele świetlicy